Hurtownia hydrauliczna - początki

Firma powstała w 1992r. na początku jako jednoosobowa działalność gospodarcza z siedzibą w Wołominie. Początkowo mała hurtownia hydrauliczna zaczęła się szybko rozwijać. Wraz ze wzrostem liczby klientów oraz związanym z tym poszerzaniem asortymentu z branży instalacyjnej i sanitarnej powstał drugi sklep hydrauliczny w Radzyminie. W 2007r firma przekształciła się w spółkę cywilną i w tej formie działa do dnia dzisiejszego. Dalszy rozwój przyczynił się do powstania kolejnej hurtowni hydraulicznej w Łochowie w lipcu 2010r. Jako firma rodzinna mocno zakorzeniona na rynku lokalnym dbamy o naszych klientów, z których wielu jest z nami od samego początku.

W 2011r. dołączyliśmy do prężnie rozwijającej się grupy handlowej San Group zrzeszającej hurtownie hydrauliczne z całej Polski. Dzięki tej współpracy mamy dostęp do towarów z branży instalacyjnej pochodzących od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych, a także możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny.

Na początku lutego 2015 roku otworzyliśmy kolejny sklep hydrauliczny w Tłuszczu, przy ul.Przemysłowej 1.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w doborze odpowiedniej technologii a także polecimy dobrych fachowców z branży instalacyjnej.

Dostawa do klienta!

Posiadamy własne samochody dostawcze dzięki czemu możemy szybko i w dogodnym terminie dostarczyć towar do klientów. Dostawa na terenie Wołomina, Kobyłki, Radzymina, Tłuszcza, Łochowa i okolic jest bezpłatna przy większych zakupach. Inne lokalizacje będą rozpatrywane indywidualnie.